(044) 331-58-20 (044) 331-58-60 (044) 528-48-14

sale@all-max.com.ua

Фліпчарт мобільний Magnetoplan Flipchart Evolution + 68х97см 1227050

мобильная, безрамочный, крючки, флипчарты, Германия, выдвижные боковые планки, магнитно-маркерная, 12 месяцев

Фліпчарт мобільний Magnetoplan Flipchart Evolution + 68х97см 1227050

 
14,185.00 грн
00262
В наличии
+
Фліпчарт мобільний Evolution +.
Мобільний фліпчарт Evolution + преміального класу увібрав в себе всі сучасні передові технології, відповідає самим вимогливим запитам і відповідає найвищим стандартам галузі.
Вражаючий запатентований дизайн, бездоганний зовнішній вигляд, висока надійність, широка функціональність, зручність і ергономіка відрізняють фліпчарти magnetoplan Evolution +.
Строгий, лаконічний і в той-же час багатофункціональний дизайн Evolution Plus від Олівера Нойленда (Oliver Neuland), яскравим втіленням якого став мобільний фліпчарт Evolution +, був неодноразово відзначений нагородами дизайнерських і промислових угруповань.
Елегантна магнітно-маркерна Безрамковий дошка з листового металу з закругленими безпечними краями з порошковим покриттям білого кольору, розміром 680 x 1040 мм, за допомогою спеціально розробленої інноваційної магнітної системи надійно кріпиться до рами мобільного штатива підвищеної стійкості.
Міцний, надійний, стійкий штатив з литого гнутого металевого профілю, пофарбованого в білий колір, являє собою жорстку конструктивно-замкнуту безпечну раму без гострих кутів.
Мобільний штатив дозволяє плавно переміщати флипчарт в будь-якому напрямку завдяки чотирьом великим (Ø80 мм) повертається опорним колесам.
Всі чотири опорних колеса фліпчарта виконані в білому кольорі, демонструють безшумний плавний хід і чудову маневреність, можуть замикатися, що дозволяє в будь-який момент надійно фіксувати флипчарт в нерухомому стані.
Незважаючи на жорсткість конструкції і солідну вагу фліпчарта 25 кг, він не виглядає громіздким. Навпаки, складається враження, що дошка фліпчарта "ширяє" в повітрі.
Дане враження - не далеко від істини.
Дошка фліпчарта без будь-яких кріпильних гвинтів, затискачів та інших звичних елеменов пристикована до рами штатива за допомогою потужних неодімових магнітів.
Завдяки магнітній системі робочу дошку фліпчарта без особливих зусиль можна плавно піднімати і опускати. Внаслідок високої адгезії потужних магнітів дошка фліпчарта фіксується і надійно утримується на обраної висоті.
Такий регулюванням досягається максимальна висота фліпчарта 2.06 м.
Стабільна магнітно-маркерна поверхня дошки фліпчарта зі спеціальним порошковим покриттям стійка до подряпин і кислотам.
Маркерні записи стираються сухим і вологим способом.
Характерною особливістю мобільних фліпчартів Evolution + є наявність у них лотка довжиною 680 мм і їх комплектація двома металевими рукавами-кронштейнами.
Фліпчарт-папір кріпиться на регульовані штифти підвіски, сумісні з усіма стандартними блоками, або утримується інноваційним притискним клапаном.
Притискної клапан білого кольору, що закриває регульовані штифти підвіски, закріплений на верхньому краї дошки.
Лоток є невід'ємною частиною дошки фліпчарта (є її продовженням знизу).
Металеві рукави-кронштейни інтегровані в верхню кромку дошки фліпчарта і при необхідності вони плавно висуваються з неї і дозволяють кріпити за допомогою магнітів листи фліпчарт-паперу, розташовуючи їх з двох боків центральної дошки. Таким чином, інформаційна площа збільшується в три рази.
Мобільні фліпчарти Evolution + є елітними продуктами в лінійці фліпчартів magnetoplan. Це яскравий приклад високої якості, універсальності і широкої функціональності.
Їх елегантний зовнішній вигляд нікого не залишить байдужим.
При всій своїй широкій функціональної повноті, фліпчарти Evolution + ще і максимально адаптовані для людей з обмеженими фізичними здібностями.
Їх конструкція дозволяє зручно працювати з ними людина, що сидить в інвалідному візку.
Фліпчарти Evolution + повністю відповідають європейським вимогам безпеки і мають відмітку GS (Geprüfte Sicherheit).
Габаритні розміри фліпчарта: 680 x (≤2060) x 670 мм (Ш x В x Г).
Загальною для всіх мобільних фліпчартів magnetoplan особливістю, що забезпечує додатковий комфорт при роботі з ними, є те, що вони займають мінімальну площу в приміщенні.
Зокрема, площа підлоги, займаного фліпчартом Evolution +, дорівнює всього 640 x 670 мм.
Його без проблем можна обходити ззаду і використовувати в невеликих приміщеннях.
Вага фліпчарта: 25 кг.
Розмір робочої області: 680 x 970 мм (Ш x В).
Ширина рамки панелі: 0 мм.
У комплект поставки входять:
Фліпчарт мобільний - 1 шт .;
Маркер для фліпчарта - 1 шт .;
Магніти круглі - 4 шт .;
Листи фліпчарт-паперу - 3 шт .;
Штифти фліпчартів, набір (1111549) з 2 шт .;
Набір аксесуарів і кріпильних елементів - 1 шт.
25 кг
Magnetoplan
68х97см
12 месяцев
магнитно-маркерная
Германия
флипчарты
мобильная
безрамочный
крючки