(044) 331-58-20 (044) 331-58-60 (044) 528-48-14

sale@all-max.com.ua

Праймер для скла 3М VHB Silane Primer, 1 літр

Праймер для скла 3М VHB Silane Primer, 1 літр

 
820.00 грн
00055
В наличии
+

Праймер для скла 3M VHB Silane Primer, 1 літр. Застосовується для захисту гидрофильной поверхні скла від проникнення слідів води і запобігання ослаблення клейового з'єднання двосторонніх клейких стрічок зі склом. Чи не залишає після себе плівки.

Як працює силанового праймер 3М для скла?
Силанового праймер створює на гідрофільній склі гидрофобную поверхню, щоб захистити клейове з'єднання від води. Іншими словами, матеріал приклеюється ні до конденсату на склі (як це буває без праймера), а до самого скла.
Застосування
Кріплення переплутав і декоративних розкладок до шибок
Кріплення букв на скляну поверхню фасадів будівель
Вклейка оглядових віконець приладів
Збірка скляних перегородок ванних кімнат, кухонь
Підготовка поверхонь
Поверхня скла повинна бути чистою і сухою. Будь-які забруднення, в тому числі відбитки пальців можуть вплинути на адгезію. Для очищення поверхні рекомендується використовувати ізопропіловий спирт з дистильованою водою 50:50. Температура нанесення праймера повинна бути не нижче 15 ° С.
Методика нанесення
1. Змочіть чисту серветку або кисть праймером.
2. Ділянка скла, на який буде наноситися стрічка, протріть в одному напрямку неворсистою серветкою або пензлем, змоченою в праймері.
3. Для найкращого результату шар праймера повинен бути дуже тонким, що може бути досягнуто в такий спосіб:
Наносите праймер дуже швидко так, щоб він висихав в міру нанесення або протріть шар праймера сухою серветкою без ворсу відразу після нанесення.
Після нанесення праймера скло не повинно втрачати прозорості, на ньому не повинно утворюватися видимої плівки. Помутніння скла свідчить про зайвому кількості нанесеного праймера, яке слід видалити до висихання чистою сухою серветкою. При кімнатній температурі слід почекати 1-2 хвилини після нанесення праймера.
Якщо надлишок праймера не вдалося прибрати відразу, то слід видалити праймер повністю шляхом протирання ізопропіловий спирт і повторити процедуру нанесення праймера спочатку.
Примітки
Стрічку слід наносити безпосередньо після висихання праймера (приблизно 5 хвилин). Праймер повинен бути використаний протягом 12 місяців з моменту виробництва.
Увага: силанового праймер 3М горюча. Будьте обережні при користуванні.
3M