(044) 331-58-20 (044) 331-58-60 (044) 528-48-14

sale@all-max.com.ua

Ручка пір'яна Pilot Capless Desimo FCT-1500RR-F-W автоматична

Ручка пір'яна Pilot Capless Desimo FCT-1500RR-F-W автоматична

 
8,850.00 грн
00315
В наличии
+

Чорнильна ручка Capless Decimo White від Pilot - абсолютно сучасний інструмент для письма з золотим пером працює за принципом знайомої для всіх автоматичної ручки. Не потрібно відкручувати, знімати або надягати ковпачок, адже у ручки Capless його немає. Перо висувається / втягується одним простим натисканням на кнопку. В неробочому стані перо забирається всередину корпусу, доступ повітря до нього перекривається спеціальним підпружиненим металевим клапаном, що охороняє перо від висихання. Ергономічний корпус пір'яний ручки виконаний з легкого алюмінію з перлинно-білим лаковим покриттям, окремі елементи дизайну - сталь, з родієвим покриттям.

М'яке, пластичне перо з золота 18K з покриттям з родію забезпечує стабільну подачу чорнила навіть після декількох днів, якщо ручка лежала без діла. Заправляється чорнильними картриджами Pilot або чорнилом з флакона за допомогою конвертера CON-40. Після того як в конструкцію вставляється картридж, його необхідно закрити металевим ковпачком (йде в комплекті). Кліп спеціально розташований у пише вузла, в незвичному місці, щоб зачепивши за нього, перо дивилося вгору, щоб уникнути випадковості у вигляді протікання чорнил. Ручка Decimo Capless має більш легкий і тонкий корпус, ніж класична модель Capless. Якщо ви до цих пір думали, що пір'яна ручка - це щось «примхливе», тільки для особливих приводів, ручка Capless здатна Вас приємно здивувати.
Перо: золото 18K
Оздоблення пера: повністю покрите родієм
Товщина пише вузла: F
Довжина: 13,9 см
Комплектація: конвертер в ручці, 1 чорний картридж з металевим ковпачком, фірмова коробка-пенал, гарантійний талон з інструкцією
Pilot